6. czerwca, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Wycieczka dzieci komunijnych została wyłączona

Po uroczystości I Komunii Świętej dzieci klasy II wyjechały na wycieczkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, oraz do Wadowic.

IMG_0335 [1600x1200]

Wyjechaliśmy  we wtorek 4 czerwca 2013r. Wszyscy zgromadzili się na parkingu przykościelnym  wczesnym rankiem. Radosna atmosfera, mimo deszczu i niepogody, udzielała się wszystkim uczestnikom. Po przyjeździe do Kalwarii  udaliśmy się na prezentację związaną z historią klasztoru, a następnie dzieci w strojach komunijnych przeżywały Eucharystię  w Kaplicy Ukrzyżowania Pana Jezusa. Deszcz pokrzyżował nam plany i po 2 godzinnym zwiedzaniu udaliśmy się do Wadowic ,rodzinnego miasta naszego Papieża Jana Pawła II. Po czym dzieci udały się do kościoła w którym został ochrzczony Ojciec Święty . Cała nasza grupa modliła się przy chrzcielnicy oraz przy relikwiach Błogosławionego Jana Pawła II. Następnie były pamiątki, kremówki, pamiątkowe zdjęcia… Dzieci nie strudzone zwiedzaniem udały się do Fadolandi – Centrum Zabaw Dziecięcych wyzwalając swoją nie obliczalną energię;) Po drodze był jeszcze Macdonald – trudno go było ominąć: ) Po tych niezwykłych wrażeniach szczęśliwie powróciliśmy ze śpiewem na ustach oraz dobrą atmosferą do swoich domów.

Zobacz relację video

Zwiedzaj Kalwarię przez internet – polecamy