26. lutego, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Zamontowano system multimedialny została wyłączona

W ubiegłym tygodniu w naszym kościele został zamontowany ekran wraz z dwoma stanowiskami komputerowymi, oraz podglądem. Zainstalowano multimedialny system dla Kościoła Cherubin z oprogramowaniem Cecylia.  Zastosowaliśmy najnowszą technologię, na dzień dzisiejszy w Jaśle i okolicy nie ma takiego systemu, który by mógł konkurować z naszymi rozwiązaniami. Cały system został zamontowany przez firmę z Oświęcimia www.cherumedia.com

Miło nam zauważyć, że mimo dopiero kilku dni użytkowania system jest dobrze przyjęty przez wiernych. Bardzo widoczny tekst sprawia, że niewątpliwie poprawił się śpiew w kościele – śpiewają duzi i mali co bardzo cieszy! Myślimy, że z czasem dodawanie pieśni, tekstów Liturgii Słowa na każdy dzień, obrazów czy robienie prezentacji, oraz wyświetlanie filmów stanie codziennością w życiu naszego kościoła.

 

 

 

/kp/

Archiwum