11. marca, 2023Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Parafialne i szkolne Rekolekcje Wielkopostne 2023 została wyłączona

W dniach 19-22 marca 2023 roku odbyły się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne – parafialne oraz szkolne. Poprowadził je dla nas ks. Jerzy Makul MS.

Podczas kilku dni duchowych rozważań mogliśmy doświadczyć głębokiej refleksji i przygotować się na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Był to święty czas zasłuchania, by na nowo odnaleźć Boga, drugiego człowieka i siebie. Swoje nauki mieli zarówno starsi jak i dzieci.

Księdzu Jerzemu składamy serdeczne podziękowania za wygłoszone nauki, za trud i ofiarowany czas, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy, a przede wszystkim za czas szczególnej, osobistej refleksji nad Słowem Bożym.

Życzmy obfitości tych łask, które są najbardziej potrzebne na kapłańskiej drodze. Niech wszyscy, spotkani ludzie, obdarzą życzliwością i dobrocią, a Wszechmogący Bóg niech każdego dnia rozpromienia swe oblicze, darząc łaską i pokojem.

Wdzięczni za ten czas rekolekcji zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

Szczęść Boże!

 

 

W ostatnich dniach rekolekcji odbyła się również peregrynacja figury Ma